пʼятниця, 11 лютого 2011 р.

Вони не дають нам жити, ми не дамо їм правити


Сьогодні 8 лютого близько п"ятої години ранку на одному з мостів у Львові, активісти Соціального Опору вивісили банер з написом "вони не дають нам жити, ми не дамо їм правити". Цією акцією ми хочемо показати що зажрані буржуї не зможуть сидіти вічно на плечах народу, і не далеко той час, коли кожен пригноблений, неважливо хто, студент, робочий, безробітний, всі на кому наживають капітал ці паразити, це зрозуміє і встане на захист своїх прав та свободи...

Джерело

субота, 5 лютого 2011 р.

Студенти проти підняття плати за гуртожиток

Кількасот студентів Тернопільського національного технічного університету перед парами четвертого лютого вийшли на мітинг до центрального корпусу вишу, виступаючи проти підняття цін в гуртожитку.
За словами мітингувальників, адміністрація закладу “заднім числом” підняла оплату за проживання в гуртожитках, для студентів які навчаються за державним замовленням.

вівторок, 1 лютого 2011 р.

Революція в Австрії. Галичина

Наша аналіза тенденції українського руху була б не повна, якби ми не звернули уваги на ще одну і невідрізниму рису сього руху.
Революційний український рух відбувався головним чином на російській Україні. Але події сього руху відбивалися також і в Галичині, в австрійській частині України.
І в попередні часи сі дві частини, насильниць-ким чином розірвані одина від одної, ніколи не губили зв’язків між собою. Перерізані штучно кордоном, власне Україна і Галичина з природного, етнографічного, соціяльно-економічного і побутового стану являли собою щось ціле, яке мало й свої історичні традиції.
Тому то український рух по один бік кордону мав великий вплив на судьбу його по другий бік. Російська Україна і по кількості населення і по території складала майже в десять раз більшу частину, ніж Галичина.
Але вона жила в далеко скрутніших політичних обставинах, ніж Галичина. Самодержавна царська Росія накладала далеко міцніші ланцюги, ніж Габсбурґська «клап-тева» подвійна чи потрійна монархія.